Miliónové impérium je uzavřeno Fóra Vzkazy pro Davida Vzkazy, poznámky a názory… Odpověď na: Vzkazy, poznámky a názory…

#3560

Jindřich
Člen

Milý Davide,

vrátil jsem se včera z letního pobytu v Řecku, takže jsem Tvůj krásný dárek (Miliónový email) dostal později. Moc děkuji za Tvoji štědrost, protože to všechno, co nám dáváš, čím nás provázíš a co každému, kdo chce na sobě pracovat, nabízíš, je daleko za hranici ceny, kterou jsme zaplatili. Je příjemné být takto hýčkán, i když vím, že to je dluh, který musím splatit. Možná ne přímo Tobě, třeba svým budoucím zákazníkům, a docela se těším.

I v Řecku jsme poctivě vypracovával úkoly a snažil jsem se splnit všechno, co studium MIO přináší. Musím se ale obrnit trpělivostí, protože Tvému tempu nestačím. Po neúspěchu svého podnikání před lety jsem už nikdy nepředpokládal, že se do toho opět pustím. K tomu pro člověka, který se poprvé zaregistroval na Facebooku až kvůli MIO, pojmy jako doména, webhosting a další byly dosud bezobsažné a internet končil občasným googlováním a komunikací přes e-mail – je to náročné. O to víc jsem Ti vděčný za CESTU, kterou i mně ukazuješ. Nikdy bych, nebýt Tebe a Tvé laskavé pomoci, neměl odvahu se do toho pustit.

Takže i když nestačím, a trochu mne to mrzí, určitě to všechno, k čemu vybízíš, postupně, krok za krokem, udělám. A vím, že tentokrát budu mít úspěch. Díky Tobě, Davide. Jsem Ti i ostatním kolegům a kolegyním v MIO upřímně vděčný. Protože i příspěvky ve fórech jsou mi inspirací. Díky moc.