Miliónové impérium je uzavřeno Fóra Technické otázky a problémy Něco mi v členské sekci nefunguje….

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (25 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  zech@post.cz a poslední změna proběhla před 6 roky, 1 měsíc.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 28 celkově)
  • Autor

David Kirš
    Uživatel

Popište váš problém…

V neděli se mi nepodařilo připojit na webinář, stále mi sdělovali anglicky (no teď už ani nevím co :-))) že je nějaký problém. Stačí na to pouze můj e-mail a heslo? Dělala jsem vše dle pokynů, přesto se nezdařilo. Ale připouštím, že jsem technický antitalent..

Zdraví a krásné dny přeje Jitka

David Kirš
    Uživatel

Jitko, uvidíte teď v neděli, kdyby něco, napište. d.

HOnza
    Uživatel

Dobrý den, Davide,

psal jsem Vám dvakrát na e-mail david@emailacademy.cz, poprvé 26.8. a podruhé 6.9., ale nedostal jsem ani jednou odpověď. Je možné že se Vám e-maily někam odfiltrovaly nebo označily jako spam? Otázky se týkaly Email Academy, proto mi nepřišlo vhodné je řešit zde.

Děkuji

HOnza

• Tato odpověď byla upravena před 6 roky, 8 měsíců uživatelem  HOnza.

Ivo
    Uživatel

Dobrý den, Davide.

V blogování a internetových diskusních forech jsem nováček. Nemohl byste v nedělním webináři zmínit laickou kuchařku na používání fora tak, abych se v něm neztrácel a rychle se propracoval k mnou hledaným informacím, vláknům …. Moc  bych to uvítal. Děkuji předem. Těším se na neděli.

Ivo

Josef
    Uživatel

Zdravím Davide,

tuším že v Big Picture videu jsi zmiňoval, že všechna videa budou rozdělena do jakýchsi sekcí s popiskem/osnovou co se v každém z nich nachází a možností si je dopředu pročíst. Zatím jsem nic podobného neobjevil. Nevím zda jsem si to nějak nesprávně nepřeložil 🙂 nebo zda se nejedná o technický problém.

Děkuji za objasnění.

Josef

Pekny pozdrav pre teba David , prepac,ze pisem na tuto stranku ohladom toho,ze sa mi dnes ,9.9.2012 o 16.00 nepodarilo pripojit na webseminar . Bude aj v reprize?  Tvoje myslienky ,skutky a ze si, su pohladenim na dusu!!! Dakujem pekne,Milos !

Ahoj David -ja som asi total antitalent na pripojovanie. O 16 ma odkazovalo na 20 hodinu a teraz sa k tebe nemôžem dostať.Čo robím zle? stiahla som aj nejakú verziu a…ďakujem za odpoveĎ:))) p.s. a píšem o 20.29 a u teba na stránke ukazuje 18.29- som z toho mimo:((

Hledám záznam dnešního webináře. Po dlouhém pátrání se mi podařilo najít a stáhnout MP3 se záznamem. Jaké bylo ale mé překvapení, když po 52 vteřinách skončil. Co s tím? Kde si ho budu moci stáhnout celý?
    S díky

Zdeněk

Ahoj Davide,  chtěla bych v diskuzích vystupovat jako Anna Berger a s tím , že ponechám skutečnou identitu v kontaktních údajích, jak to mám udělat ? Chtěla jsem změnit údaj v kolonce zobrazovat jako, ale ta se nedá upravovat a skáče tam moje emailová adresa.

Iva která je i Anna:-)

Ahoj Davide,

nejde mi upravit můj profil. Když kliknu na profil je stránka prázdna.

Dík za radu.

Tomáš

Ahoj, včerejší webinář (9.9.12) v MP3 nikde nevidím, nebo tam ještě není?

Díky,

pavel

Dobrý den,

stáhla jsem si již třikrát záznam webináře „Sebevědomí“ ale pokaždé se uloží jen 26 minut – záznam není celý?

za info předem dík

Radka Dubanská

Zdravím, tiež sa mi ukladá len 26 minút, v čom je problém?

Díky

M.

Ahoj Davide, prosím šlo by nějak zařídit, aby mi VŠECHNY Tvoje emaily nepadaly do spamového koše?  Padají mi tam úplně všechny a to např. i včetně Tvé faktury za úhradu MIO….musím to pak pracně hledat mezi desítkami jiných spamů, naštěstí jsem to zjistila dřív, než jsem to stačila hromadně smazat. Děkuji Jana

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (z 28 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.