Miliónové impérium je uzavřeno Fóra Technické otázky a problémy Něco mi v členské sekci nefunguje….

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  zech@post.cz a poslední změna proběhla před 7 roky, 1 měsícem.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 28)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2108

  Popište váš problém…

  #2274

  V neděli se mi nepodařilo připojit na webinář, stále mi sdělovali anglicky (no teď už ani nevím co :-))) že je nějaký problém. Stačí na to pouze můj e-mail a heslo? Dělala jsem vše dle pokynů, přesto se nezdařilo. Ale připouštím, že jsem technický antitalent..

  Zdraví a krásné dny přeje Jitka

  #2339

  Jitko, uvidíte teď v neděli, kdyby něco, napište. d.

  #2340

  HOnza
  Člen

  Dobrý den, Davide,

  psal jsem Vám dvakrát na e-mail david@emailacademy.cz, poprvé 26.8. a podruhé 6.9., ale nedostal jsem ani jednou odpověď. Je možné že se Vám e-maily někam odfiltrovaly nebo označily jako spam? Otázky se týkaly Email Academy, proto mi nepřišlo vhodné je řešit zde.

  Děkuji

  HOnza

  • Odpověď byla upravena před 7 roky, 8 měsíci uživatelem  HOnza.
  #2379

  Ivo
  Člen

  Dobrý den, Davide.

  V blogování a internetových diskusních forech jsem nováček. Nemohl byste v nedělním webináři zmínit laickou kuchařku na používání fora tak, abych se v něm neztrácel a rychle se propracoval k mnou hledaným informacím, vláknům …. Moc  bych to uvítal. Děkuji předem. Těším se na neděli.

  Ivo

  #2443

  Josef
  Člen

  Zdravím Davide,

  tuším že v Big Picture videu jsi zmiňoval, že všechna videa budou rozdělena do jakýchsi sekcí s popiskem/osnovou co se v každém z nich nachází a možností si je dopředu pročíst. Zatím jsem nic podobného neobjevil. Nevím zda jsem si to nějak nesprávně nepřeložil 🙂 nebo zda se nejedná o technický problém.

  Děkuji za objasnění.

  Josef

  #2522

  Pekny pozdrav pre teba David , prepac,ze pisem na tuto stranku ohladom toho,ze sa mi dnes ,9.9.2012 o 16.00 nepodarilo pripojit na webseminar . Bude aj v reprize?  Tvoje myslienky ,skutky a ze si, su pohladenim na dusu!!! Dakujem pekne,Milos !

  #2537

  Ahoj David -ja som asi total antitalent na pripojovanie. O 16 ma odkazovalo na 20 hodinu a teraz sa k tebe nemôžem dostať.Čo robím zle? stiahla som aj nejakú verziu a…ďakujem za odpoveĎ:))) p.s. a píšem o 20.29 a u teba na stránke ukazuje 18.29- som z toho mimo:((

   

   

  #2572

  Hledám záznam dnešního webináře. Po dlouhém pátrání se mi podařilo najít a stáhnout MP3 se záznamem. Jaké bylo ale mé překvapení, když po 52 vteřinách skončil. Co s tím? Kde si ho budu moci stáhnout celý?
  S díky

  Zdeněk

  #2590

  Ahoj Davide,  chtěla bych v diskuzích vystupovat jako Anna Berger a s tím , že ponechám skutečnou identitu v kontaktních údajích, jak to mám udělat ? Chtěla jsem změnit údaj v kolonce zobrazovat jako, ale ta se nedá upravovat a skáče tam moje emailová adresa.

  Iva která je i Anna:-)

   

  #2591

  Ahoj Davide,

  nejde mi upravit můj profil. Když kliknu na profil je stránka prázdna.

  Dík za radu.

  Tomáš

  #2637

  Ahoj, včerejší webinář (9.9.12) v MP3 nikde nevidím, nebo tam ještě není?

  Díky,

  pavel

  #2715

  Dobrý den,

   

  stáhla jsem si již třikrát záznam webináře „Sebevědomí“ ale pokaždé se uloží jen 26 minut – záznam není celý?

   

  za info předem dík

   

  Radka Dubanská

  #2721

  Zdravím, tiež sa mi ukladá len 26 minút, v čom je problém?

  Díky

  M.

   

  #2727

  Ahoj Davide, prosím šlo by nějak zařídit, aby mi VŠECHNY Tvoje emaily nepadaly do spamového koše?  Padají mi tam úplně všechny a to např. i včetně Tvé faktury za úhradu MIO….musím to pak pracně hledat mezi desítkami jiných spamů, naštěstí jsem to zjistila dřív, než jsem to stačila hromadně smazat. Děkuji Jana

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 28)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.