Miliónové impérium je uzavřeno Fóra Technické otázky a problémy Něco mi v členské sekci nefunguje….

Zvolené téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (25 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  zech@post.cz a poslední změna proběhla před 6 roky, 1 měsíc.

Prohlížíte 13 příspěvků - 16 z 28 (z 28 celkově)
  • Autor

Dobrý den Davide, webinář FAQ – Sebe-vědomí má pouze 26:53 a pak záznam neočekávaně končí. Zdá se, že stejný problém je u více lidí.
    S pozdravem
    Petr Hochman

David Kirš
    Uživatel

– Záznam z webináře je opraven a je tam už plná délka.
    – kapitoly k videím už chystáme a budou za pár dní
    – všechny záznamy z webinářů jsou v sekci webináře
    – pokud na seznam.cz padá email do spamu, přidejte odesílatele do adresáře a dejte není spam

děkuju. d.

Každý den, hledám poslední  webinář, kterého jsem se nemohla z pracovních důvodů zůčastnit, ale marně. Bude dodatečně vyvěšen? Díky za zatím poskytnuté a těším se na dnešní  večerní diskusi k Expertní  značce.Iva

Ahoj Davide, také mi nejde připojit k nedělním webinářům, vložila jsem jméno i heslo a nic.

Mrzí mě to.

Jitka

Ahoj DAVID, minulu nedelu ale a tuto nedelu 16.9.2012 sa mi nepodarilo pripojit na webseminar,co mi je luto,budu s toho aj MP3 ?  Mas  Velke srdce,za co ti Dakujeme !!! Milos.

Ahoj Jitko a Miloši, nezoufejte. Z webináře bude video i MP3 ke stažení. Dejte jenom Davidovi trochu prostoru to zpracovat :).

Pekný den! Petr

Dobrý den, můj problém se týká druhé splátky. Zadala jsem si špatně údaje do banky, potřebuji nyní provést platbu kartou on-line, je to možné? Omlouvám se tímto i za zdržení platby… Děkuji Dáša

Pavel Zavadil
    Uživatel

Dobrý den Davide,

téměř ze všech mp3 se mi při stahování stáhne cca 1 minuta záznamu a pak to skončí. Při přehrávání přímo z odkazu se záznam načte celý. V čem může být problém?

Děkuji za odpověď

Pavel Zavadil

pet1@volny.cz
    Uživatel

Dobrý den Davide

Předně chci poděkovat za MIO, Pěkně mě to chytlo a nastartovalo. Mám malý technický problém. V emailech se mi nezobrazují odkazy. Nijak mi to nevadilo, vše jsem vždy našel zde. V posledním emailu je ale odkaz na dotazník a ten nemohu najít.

Díky Petr

Ahoj,

do přihlašovacího formuláře jsem omylem napsal jiné směrovací číslo, a do teď mě nepřišli lístky na ten výkend, asi vám to přišlo zpět.

Správná adresa je: Jiří Borovec, Nedvědovo náměstí 7, 147 00

Dík

Ahoj, dobrý den,

nejde mi stáhnout videa a PDF z členské sekce. Mám MAC, a když se pokusím soubory stáhnout, v downloads pak nejsou a hláška tvrdí, že „Safari can’t show the file “Akce3.pdf” in the Finder because “Akce3.pdf” has moved since you downloaded it.“

Pomůžete mi?

Bylo by možné přidat do diskuzního fóra a obecně na celé tento web full textové vyhledávání? Nerad bych vkládal do fóra dotazy, které již položili kolegové.

Díky Pavel

zech@post.cz
    Uživatel

Ahoj

Mám webovou stránku na prodej obuvi , kabelek a doplńku …nefunguje asi máš pravdu , že nestačí mít jen stránku.

Investovala jsem ale už hodne peněz a tak chci pomoci kampaní přivest na stranky klientky.

Co bych ale potrebovala ze všeho nejdřiv je registracni formulář? mužes mi poradit jak kde ho muzu najit? dekuji Kristyna

Prohlížíte 13 příspěvků - 16 z 28 (z 28 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.