Miliónové impérium je uzavřeno Fóra Vzkazy pro Davida Vzkazy, poznámky a názory…

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (22 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  david.urban@regionmarketing.cz a poslední změna proběhla před 5 roky, 10 měsíců.

Prohlížíte 9 příspěvků - 16 z 24 (z 24 celkově)
  • Autor

Ahoj Davide,

chtěl jsem upozornit na nástroj http://www.slytab.com/, který umožňuje vytvořit pro FB stránku vlastní kastomizovatelnou záložku. Napadlo mě, že by se tato funkcionalita dala využít v rámci propagace infoproduktů jednotlivých členů MIO.

Pokud by tě to zaujalo, tak jsem v kontaktu s vývojáři tohoto nástroje a mohu sehnat více informací a možná i vytvoření předdefinovaných šablon pro potřeby prezentace infoproduktů jednotlivých typů.

Snad to bude nápomocné 🙂

Měj se,

Albert.

Dobrý den Davide,

zjistila jsem, že tento program pro mě není. Prosím o ukončení členství. Všem osatním přeji hodně zdaru.

Jarmila

Jindřich
    Uživatel

Milý Davide,

vrátil jsem se včera z letního pobytu v Řecku, takže jsem Tvůj krásný dárek (Miliónový email) dostal později. Moc děkuji za Tvoji štědrost, protože to všechno, co nám dáváš, čím nás provázíš a co každému, kdo chce na sobě pracovat, nabízíš, je daleko za hranici ceny, kterou jsme zaplatili. Je příjemné být takto hýčkán, i když vím, že to je dluh, který musím splatit. Možná ne přímo Tobě, třeba svým budoucím zákazníkům, a docela se těším.

I v Řecku jsme poctivě vypracovával úkoly a snažil jsem se splnit všechno, co studium MIO přináší. Musím se ale obrnit trpělivostí, protože Tvému tempu nestačím. Po neúspěchu svého podnikání před lety jsem už nikdy nepředpokládal, že se do toho opět pustím. K tomu pro člověka, který se poprvé zaregistroval na Facebooku až kvůli MIO, pojmy jako doména, webhosting a další byly dosud bezobsažné a internet končil občasným googlováním a komunikací přes e-mail – je to náročné. O to víc jsem Ti vděčný za CESTU, kterou i mně ukazuješ. Nikdy bych, nebýt Tebe a Tvé laskavé pomoci, neměl odvahu se do toho pustit.

Takže i když nestačím, a trochu mne to mrzí, určitě to všechno, k čemu vybízíš, postupně, krok za krokem, udělám. A vím, že tentokrát budu mít úspěch. Díky Tobě, Davide. Jsem Ti i ostatním kolegům a kolegyním v MIO upřímně vděčný. Protože i příspěvky ve fórech jsou mi inspirací. Díky moc.

Dobrý den Davide,

také jsem došel k názoru, že tento program pro mě není, dala by se vrátit částka za kurs i když doba garantované ho vrácení peněz skončila? Děkuji

Ahoj Davide, chtěl bych se zeptat jestli bude možnost v rámci MIO získat nějaký bonus neboli slevu na festival INNER WINNER.

Děkuji Petr.

Roman D.
    Uživatel

Dobrý den, Davide,

děkuji za přidání nové záložky „Návody“ do základního menu těchto stránek. Je to velice dobrý nápad! 😉 jen tak dál. Super.

Roman

Dobrý den Davide,

děkuji Vám ze tento kurz. Je to fakt super. A děkuji za pozvání na Inner Winner Forum.

Petr Hochman

Ahoj Davide,

po půl roce jsem se vrátila k MIO a neúnavně na tom pracuji. Jsem u kroku 2 expertní značka. Chci se zeptat, jaký máš názor na to, že nebudu vytvářet značku sama za sebe, ale za mého otce, který je vinař, má obrovské zkušenosti a věk 68 let. Já se také pohybuji okrajově ve vinařství (je to naše rodinné vinařství), ale přitom jsem zaměřená ještě na jinou práci. Chtěla bych zviditelnit jeho zkušenosti a aplikovat je do info marketingu. Je bezprostředně nutné, abych vytvářela info produkt  sama za sebe,  nebo můžu zprostředkovaně ve spolupráci s mým otcem (rodinné vinařství – rodinný infoprodukt 🙂 ) Ptám se hned na začátku, abych nemrhala časem.

děkuji moc za včasnou odpověď

Petra

Čau Davide,  pokud je ještě možnost tvé zpětné vazby, bylo by to super 🙂     –   http://www.zmenajakocesta.cz       Díky za to, že jsi…. D.

Prohlížíte 9 příspěvků - 16 z 24 (z 24 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.