Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  David Kirš a poslední změna proběhla před 6 roky, 3 měsíců.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)
  • Autor

Stáhnul jsem si pravděpodobně jen část dnešního webináře (26 minut). Je chyba někde v nastavení? Děkuji

Zdravím:)

Mám stejný problém, zkoušel jsem stáhnout z dvou různých míst, z dvou různých počítačů, vždy se stáhl celý soubor (cca 30MB) , vše se tvářilo korektně, ale po poslechu jsem zjistil, že to je neúplné (cca 26 minut). Rád bych si poslechnul celou verzi, ale nevím kde je problém 🙂

Ano, i já mám MP3 ukousnutou…

Já mp3 vůbec z neděle 9.9 nevidím…vy ji tam máte.???

Antonín Mika
    Uživatel

Po prvním přečtení jsem si myslel, že jsou tady všichni neschopní zmáčknout F5, ale skutečně ta MP3jka má jen něco málo pod 27 minut :-]

Pavle, v hlavním menu „Webináře/1. FAQ – Sebe-vědomí/MP3 – WEBINÁŘ 1“

Dobrý večer, můžu jen konstatovat to co ostatní, část webináře má jen necelých 27 vteřin. Věřím, že došlo k nějaké chybě, která bude brzy odstraněna a budeme si moci stáhnout webinář v celé délce. Všechny Vás zdravím a přeji hodně úspěchů

pasecka@email.cz
    Uživatel

Ahoj, budu jen opakovat to, co pisou i ostatni (MP3 soubor ma necelych 27min), vicemene jen proto, abych se nechal automaticky upozornit na odpoved;-)

David Kirš
    Uživatel

Velká omluva, opravdu se nahrála jen část. Již je to v pořádku. Děkuju. d.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.