Zákaznická podpora

podpora @ milionoveimperium.cz

Kontaktní adresa

Firma 2.0 s.r.o. Nálepkova 14 Brno – Jundrov

Fakturační adresa

Firma 2.0 s.r.o. Krakovská 583/9 110 00 Praha 1 IČ: 29210372, DIČ: CZ29210372 Spisová značka: C 216749 vedená u Městského soudu v Praze

Kdo je David Kirš?

Podnikatel a lektor, založil společnost SmartEmailing s.r.o. (www.smartemailing.cz) poskytující aplikaci a know-how z oblasti email marketingu. Je autorem největšího online tréninkového programu o email marketingu na českém internetu EmailAcademy.cz (www.emailacademy.cz). EmailAcademy prošlo přes 9.000 podnikatelů a  je to nezávislý vzdělávací kurz a učí podnikatele, manažery a obchodníky, jak využít email a internet jednoduše a poctivě k tomu, aby získali více spokojených zákazníků. Vystudoval VUT v Brně. Působil v několika obchodních společnostech. Více o Davidovi na www.davidkirs.cz "Milion na účtě vás změní. Dojte vám, že je to skvělé, svobodné, zábavné, ale není to to, co jste skutečně hledali. 🙂 Dnes si pořád ještě myslím, že plně pochopit to lze až ve chvíli, kdy ten milion máte. Do té doby jsem to vnímal jako řečičky a byl si jistý tím, že u mě to bude jinak. Že opravdu to jediné, co mi teď chybí ke štěstí, je pár mega na účtu. Proto také teď pomáhám lidem ty miliony vydělat, abychom si o tom pak mohli povídat."  

Poslání

Když jsem začínal, nevěděl jsem, že abych v čemkoliv uspěl, potřebuju dělat tři věci. Poznat sám sebe, nikdy se nevzdávat a učit se od těch nejlepších na světě. Dnes je to můj recept na úspěch. Děkuju za něj. Možná bude chutnat i vám... Inspirujte ve třech tréninkových videích a zjednodušte si život díky internetu.