PŘIHLÁŠKA DO MILIÓNOVÉHO IMPÉRIA ONLINE

ANO, CHCI SE STÁT ČLENEM PRÉMIOVÉHO PROGRAMU MIO A MÍT PŘÍSTUP K NEJNOVĚJŠÍM TECHNIKÁM A POSTUPŮM, JAK SE STÁT DÍKY INTERNETU EXPERTEM VE SVÉM OBORU A JAK BUDOVAT SVÉ MILIÓNOVÉ IMPÉRIUM.
Poznámka od Davida: "Jsem připraven a těším se, že vás naučím VŠE o tom, jak se stát vysoce placeným a uznávaným expertem. Tento program vás naučí od začátku, krok za krokem, jak v sobě objevit kvality, které změníte ve značku, abyste pak vytvořili produkt, který díky internetu budete prodávat 24 denně a díky kampani vše urychlili. Pomáhejte druhým tím, co už víte a najdete bohatství. MIO vám ukáže jak. To garantuji! Trénink vás v mnohém překvapí. Chci, aby to byla nejlepší investice ve vašem životě!" - David

Přečtěte si toto shrnutí o programu MIO, pak se dole registrujte dříve, než přihlášky uzavřeme:

  • ANO - rozumím, že počet míst je omezen a že tuto přihlášku je třeba vyplnit včas, abych se mohl stát členem MIO a získal všechny bonusy
  • ANO - rozumím, že příprava celého programu trvala mnoho měsíců a obsahuje know-how, postupy a triky získávané léta, a proto budu s nabytými informacemi nakládat s respektem a úctou.
  • ANO - souhlasím, že se aktivně zapojím do tréninku, budu sledovat videa a plnit úkoly, stanu se členem skupiny Info-podnikatelů a udělám vše, co bude v mých silách, abych získané vědomosti aplikoval(a) ve své praxi a podnikání.
  • ANO - potvrzuji, že do tohoho programu investuji s plným vědomím, otevřenou myslí, a že nejsem v tísni a mohu si ho dovolit.
  • ANO - vím, že vstupem a zaplacením programu získám svůj přístup (login a heslo) a budu mít k dispozici 5-týdenní online video trénink přístupný přes internet a webový prohlížeč. Program obsahuje celkem 10 tréninkových videí. Každý týden, vždy v pondělí v 18:00 budu mít přístup k novým videím. Po 5 týdnech budou uvolněna všechna videa a já se k nim můžu kdykoliv vrátit, přehrávat je, stahovat jako mp3 a to navždy a bez omezení.
  • BONUS 1 - přijímám, že pokud vstoupím do programu dnes, získám zdarma bonus, 3h shrnutí přednášky z New Yorku, kde se letos v dubnu potkaly špičky světového Info-marketingu, kteří za akci zaplatili 10.000 USD. David byl při tom a jako člen MIO teď mám informace k dispozici i já. Bonus bude uvolněn po 5 týdnech oficiálního programu.
  • BONUS 2 - přijímám, že jako člen mám dále nárok na bonusové video Nástroje milionářů. Dostanu návod, jak s nimi pracovat a také doporučení na aplikace a software, které mi jako Info-podnikateli zjednoduší život a pokud tyto budou placené, získám na ně jako člen MIO slevu.
  • 30 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ - vím, že nic neriskuji a tento program můžu jednoduše vrátit. Pokud zjistím, že mi program MIO nevyhovuje nebo nanaplní mé očekávání, dostanu své peníze zpět. Musím to udělat do 30 dní od objednání a dát o tom Davidovi vědět. Pokud to neudělám do 30 dní od objednávky, nebude to už později možné.
  • PŘEKVAPENÍ - ve videu o tom nebyla řeč, ale čeká vás ještě jeden dárek, video, 4 triky time managementu. Experti jsou totiž také velmi produktivní a efektivní lidé a David vám ukáže jeho 4 triky, jak mít vše hotovo a jak se za rok ohlédnout, a vidět za sebou Miliónové impérium.
  • POMŮŽU DOBRÉ VĚCI - jsem si vědom, že 10% z mého členského poplatku bude věnováno na podporu vznikajícího projektu Šťastné Česko a podpoří také vzdělávací programy pro děti a mládež v oblasti tvorby bohatství, peněz a štěstí.

Registrační formulář pro členy MIO 2012