Již více než 3000 shlédnutí!
David Kirš a jeho hosté uvádí největší online událost tohoto roku:

Online webinář na téma: 5 klíčových kroků, jak vybudovat miliónové podnikání a zajistit si tak příjem na desítky let.

Speciální host

Webinář probíhá formou rozhovorů se zajímavými hosty, majiteli firem, které vybudovali z ničeho, jen díky svým vášním a znalostem, o které se podělili s ostatními.

Získání sebe - vědomí

Jiří Vokáč Čmolík
Zakladatel INNER WINNER INSTITUTU (Institut Vnitřního Vítěze).

Mezinárodní motivační spíkr a lektor transformačního leadershipu, technik založených na neuro vědách propojených s osobnostním růstem člověka. Jeden z devíti lektorů firewalkingu s akreditací fire MASTER na světě (stejný učitel společně s Anthony Robbinsem). Jiří vede vědecké experimenty v Ústřední Vojenské nemocnici v Praze s týmem neurologů na fMRI, skenování mozku a jeho výzkum při transformačních technikách. Spoluautor metody Neurorestart k využití skrytého potenciálu v mozku.

Budování značky

Bea Benková
Ambasadorka a koučka vyjímečných žen.

Bea Benkova stojí za úspěchem a transformací mnohých vyjímečných žen ve světe i u nás. Po ukončení studia na univerzitě v Oxfordu a následné kariéře v londýnské City jako bankéřka, změnila své povolání a už více než pět let pomáhá ženám objevovat talenty, realizovat sny a naplňovat jejich poslání. Je zakladatelkou nově založeného Globálního institutu pro výjimečné ženy. V září jí ve spolupráci s novinářkou Jaroslavou Timkovou vychází kniha Život je teď, kde sdílí svůj příběh a přináší řadu návodů, inspirací a technik pro osobní růst a naplněný život.

Vytvoření infoproduktů

Aleš Kalina
Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o.

7 let praxe v top managementu mezinárodních korporací (Microsoft, Telenor ČR, EDS, Sodexho Pass ČR), nyní hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o., který vlastní práva k více než čtyřiceti infoproduktům z různých oblastí. Autor teorie Emočních rovnic.

Web, který prodává 24h denně

Libor Činka
Specialista na hypnotizující marketing.

Hypnoterapeut, kouč, majitel desítek prodejních webů, autor infoproduktů pro dosahování nadstandardních výsledků např. systému JVP - Jak Vydělat peníze, autor bestselleru Ovládněte svůj mozek.

Miliónová kampaň

Vladimír Vymětal
Certifikovaný transformativní kouč Supercoach Academy Graduate - New York

Úspěšný podnikatel, průkopník, nadšený člověk. Je jedním z prvních lidí z Evropy, kteří vystudovali Supercoach academii v New Yorku. Od té doby je v osobním kontaktu a učí se od těch nejlepšícj profesionálů na světě. V červenci realizoval svou první online infokampaň s výnosem 650.000 korun.

Radim Jančura: Od nuly k miliardovému podnikání

Radim Jančura
Majitel Student Agency.

Registrujte se a podívejte se na záznam tohoto unikátního webináře co nejdříve.

Tento záznam měl být přístupný pouze účastníkům prémiového tréninku MIO, ale protože jsme zavaleni žádostmi o povolení sdílení tohoto videa, rozhodli jsme se ho po omezenou dobu dát k dispozici veřejnosti.