Milionové Impérium Živě - VIP registrace

 

Zvu Vás tímto, abyste se zúčastnili Milionového Impéria Živě jako VIP host.

Proč?

Dobře vím, že v info-podnikání uspějí jen ti nejlepší. Ti, kteří se pustí do akce naplno a s nadšením. Statistika říká, že je to jen 10% z Vás a já nevím, jestli jste to právě Vy. Ale pokud ano, moc rád bych se s Vámi setkal.

Moje vize je vytvořit komunitu VIP info-podnikatelů, kteří se mohou vzájemně podporovat v partnerských programech, předávat si zkušenosti a kultivovat půdu info-podnikání v českých a slovenských podmínkách. Skupinu těch nejlepších u nás.

Základní kameny této VIP skupiny jsem již položil společně s TOP10 partnery Milionového Impéria a EmailAcademy. Zjistil jsem totiž, že affiliate partneři dělají tu nejpodstatnější práci v každé kampani. Naše společná setkání v Kempinski jsou vždy velkým přínosem pro mě i každého člena VIP skupiny a společně se nám tak daří uspět v našich info-podnikatelských plánech v mnohem větší síle.

 

Zvu Vás tedy mezi VIP info-podikatele v rámci Milionového Impéria živě.

Setkáme se společně na večeři, kde si můžete popovídat jak se mnou, tak s dalšími VIP info-podnikateli, navázat nová partnerství a posunout tak svůj byznys o veliký skok dále. Zvu Vás do skupiny, kde se dostane jen 5% z účastníků akce - VIP účastníci.

 

Kromě toho mám pro Vás jako VIP hosty několik dárků:

  • Přednostní vstup na akci a VIP řady po celé dva dny. Kromě skvělého výhledu se tak můžete po celé dva dny seznamovat s dalšími TOP info-podnikateli a navázat tak nová partnerství. Všichni VIP hosté se vzájemně poznají díky VIP jmenovkám.
  • Raut v sobotu večer pro VIP hosty a experty z týmu Firmy 2.0. Můžeme si vyměňovat zkušenosti, navazovat nová partnerství pro vlastní programy, seznámit se, součástí večera bude i řízený networking.
  • Podepsaná knížka Milionový Email. Možná už tuto knížku máte, ale rád bych Vám do ni přidal své osobní věnování.
  • Společné foto. Abychom na VIP akci nezapomněli, budu mít zajištěného profesionálního fotografa a můžeme se spolu vyfotit.
  • Launch Box Milionové Impérium. Připravuji pro Vás set, ve kterém Vám ukážu krok za krokem vše z kampaně Milionové Impérium - videa vč. přepisů, všechny emaily na mou databázi kontaktů, všechny emaily na affiliate partnery, vzorové emaily pro affiliate partnery a další informace, které Vám představí celou kampaň krok za krokem. Myslím si, že jsou to neocenitelné vhledy, které můžete využít a zkopírovat pro vlastní online kampaně.
  • DVD záznám Milionového Impéria Živě v hodnotě 3990 Kč získáte jako VIP host zdarma. Bude to nezapomenutelná akce plná podnětů, možná si nestihnete vše zaznamenat a z vlastní zkušenosti vím, že stojí za to si důležité informace opakovat. Vy tak budete mít přístup k této akci až do konce života díky DVD záznamu.
  • EmailAcademy Premium v číslech. Manuál v hodnotě 3990 Kč, ve kterém odhalíme průběh celé kampaně v číslech, výsledky testů, které jsme prováděli pro jednotlivé marketingové kanály a další. Do testování jsme v EAP investovali desítky tisíc. Vy už nemusíte, jako VIP host získáte tyto údaje zdarma.

Cena VIP vstupu je 9990 Kč. Proč? Protože chci, aby se do VIP skupiny dostali jen ti, kdo to myslí opravdu vážně, strategičtí info-podnikatelé. Chci, aby VIP skupina všem přinesla užitek, skvělá a hodnotná nová partnerství a TOP know-how.

 

Počet míst pro VIP skupinu je omezen na 28 hostů.

Pokud tedy tato nabídka s Vámi rezonuje a cítíte, že se chcete seznámit se mnou, s experty mého týmu a dalšími 27 podobně naladěnými info-pondikateli, kteří to myslí vážně, staňte se VIP hostem ihned.

Mám jen 28 VIP vstupenek a je pravděpodobné, že za pár dní budou vyprodány. Jednoduše klikněte na tlačítko níže a na následující stránce vyplňte registraci jako VIP host. Zajistíte si tak ihned své místo na úžasném a unikátním setkání VIP info-podnikatelů, kteří jsou úspěšní, podobně naladění a připravení na vzájemné sdílení know-how a partnerskou spolupráci.