Za prvních 6 měsíců v info-podnikání se mi převrátil život naruby. Nyní se to naučíte i vy na jedinečné akci roku.

 

koupit-vstupenku

 

JAK ZA PÁR MĚSÍCŮ Z NIČEHO VYBUDOVAT SVÉ MILIONOVÉ IMPÉRIUM...

Možná si říkáte, že to je jen prázdné klišé, kterým se ohání kdekdo. Další “rychlé peníze” bez práce! No jo, to už tady bylo! A vlastně to chápu. Sám bych tomu dřív nevěřil. I přes svou tehdejší nedůvěru jsem ale před čtyřmi roky vyrazil do akce a udělal přesně to, co mi v Americe poradili... a za velmi krátkou dobu se mi podařilo něco, co na českém internetu nemá obdoby (ačkoliv ve srovnání se světem si pořád připadám jako batole, co se učí chodit) Rád bych vám teď v číslech ukázal, co myslím tím “za pár měsíců” a co se stane, když v sobě probudíte své “Milionové Impérium”:  
 • Za pouhých 18 měsíců jsem díky info-podnikání vydělal 19,2 milionu korun.
 • Za posledních 24 měsíců jsem vybudoval TŘI prestižní milionové značky (Email Academy, Milionové Impérium a Online Academy Club).
 • Po třech letech je SmartEmailing lídrem oboru a aplikací číslo jedna pro email marketing u nás.
 • V rámci naší skupiny Firmy 2.0 vznikly jen za posledních 6 měsíců tři start-upy... každý financovaný 100% z vlastních zdrojů, ziskový a už nyní s obratem přes půl milionu.
  Dokonce se mi díky info-podnikání podařilo zbořit i několik rekordů českého internetu:
 • Kampaň Online Academy Club trvala jen 5 dní... poslal jsem na svou databázi jen 5 jednoduchých mailů... a zisk? 2,7 milionu a 1600 úžasných členů, které baví se každý měsíc posouvat dál.
 • V kampani Milionového Impéria padl další nevídaný rekord - 5,3 milionu za 24 hodin! Tomu jsem nevěřil ani několik dní poté
 • Na mém posledním webináři Podnikání je radost, ne dřina bylo po celou dobu vysílání (více než 3 hodiny!) přes 1600 lidí, což je podle zákonů bdělé pozornosti zcela nemožné 🙂
 

CO BYSTE ŘEKLI NA DESETITISÍCE FANOUŠKŮ, KTEŘÍ DOSLOVA ČEKAJÍ, CO DALŠÍHO JIM NABÍDNETE?

Je to úžasný pocit, který přeji každému podnikateli. Z podnikání se pak stává zábava, radost a můžete se plně soustředit na své produkty a služby, aby co nejvíce sloužily lidem. A to je pocit k nezaplacení! Peníze jsou fajn a k životu patří, ale to skutečné jádro, které chci lidem předat je, že práce NEMUSÍ BÝT DŘINA... že jde podnikat i jinak... jako Firma 2.0. Jsem tu ne proto, abych oslňoval milionovými částkami, ale abych stál se vztyčeným praporem a ukazoval vám, že to JE MOŽNÉ... když se rozhodnete!

VŠECHNO TO U MĚ ZAČALO ŽIVOU AKCÍ, NA KTEROU JSEM ODLĚTEL DO USA

Nejspíš už znáte můj příběh. Po sedmi letech zaměstnání jsem založil společnost SmatEmailing a začal jsem se poohlížet po principech, díky kterým úspěšní lidé vydělávají na internetu peníze. Ze začátku jsem se v tom dost plácal. Zkoušel jsem různé věci, ale většina z nich mi nefungovala. Měl jsem jen střípky informací a výsledná skládačka nebyla nic víc než chaos.
Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem se rozhodl učit se od těch nejlepších na světě. Odletěl jsem do Ameriky na jednu top konferenci o info-podnikání a tam mi převrátila život naruby. Poznal jsem TOLIK inspirujících lidí (stovky) a tam mezi nimi jsem poprvé UVĚŘIL, že i já můžu... že i já mám hodnotu... že mám co předat... že JÁ SÁM jsem Milionové Impérium.
Tato zkušenost mě naučila, že největší převraty a transformace se odehrávají na ŽIVÝCH akcích, kde si můžete popovídat s lidmi, kteří vám dokonce i ODPOVÍ (ne jako ve videu, kde je můžete maximálně pauznout 🙂 Je úžasné si své hrdiny tak trochu si “osahat” naživo. Dá vám to úplně jinou energii!
Když se na dva dny zavřete mezi tisíc naladěných podnikatelů, kteří jsou na stejné cestě jako vy, věřte mi, že ROZHODNĚ neodejdete stejní. Pohne to s vámi. A začnou se dít věci... stačí se podívat o kousek výš, co to udělalo s mým vlastním životem. Může to být i váš příběh.
V této souvislosti jsem nedávno zažil další hluboké uvědomění! Před dvěma týdny jsme společně s mým týmem a nejúspěšnějšími partnery kampaně Email Academy Premium celý víkend oslavovali v hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách... kemp   Když jsme se jich ptali na jejich NEJVĚTŠÍ MOTIVACI, proč do toho s námi šli, proč nás podpořili a proč s námi chtěli do Kempinski... všichni do jednoho odpověděli stejně!
“Chceme být součástí něčeho takového”... chtěli jsme získat privilegium setkat se OSOBNĚ s těmi nejlepšími v oboru, sdílet zkušenosti a vzájemně se posunout o kus dál.
Vidíte, ani našim top partnerům nešlo o provize, dovolené ani prestiž. Chtěli být SOUČÁSTÍ něčeho většího! Být “členem týmu”. Strávit dva dny ve společnosti úžasných lidí, kteří táhnou za jeden provaz. To byl pro mě VELKÝ aha-moment. Pochopil jsem, že online programům přecejen něco chybí - FYZICKÉ SETKÁVÁNÍ.  

INFO-PODNIKÁNÍ A INFO-MARKETING JE PODNIKÁNÍM BUDOUCNOSTI

Nová ekonomika hraje podle ZCELA NOVÝCH pravidel! Se starými modely práce dnes už nemáte šanci. Nová pravidla byznysu, který má potenciál prosperovat, zní:
 • Pomáhej, PAK prodávej
 • Maximálně využívej info-marketing a sílu internetu
 • Staň se autentickým expertem v oboru
 • Poskytuj hodnotný, kvalitní a unikátní obsah
 • Buduj poctivě kvalitní databázi kontaktů
 • Vytvářej info-produkty a prodávej je
 • Nastav automat a podnikej třeba i z pláže
  Žijeme v úžasné době. Dnes máte jedinečnou možnost to, co víte a znáte, zabalit do info-produktů, které vašim zákazníkům ušetří možná statisíce korun, možná dlouhé roky práce a tápání, možná kvanta energie, které budou moct investovat jinam... to vše díky vašemu know-how, které pro ně má takovou hodnotu, že si jej nadšeně koupí.   Co dnes můžete na internetu úspěšně prodávat:
 • ebooky
 • knihy
 • videa
 • online vzdělávací programy
 • DVD
 • webináře
 • semináře
 • přednášky
 • konzultace
 • coaching
 • mastermind skupiny
  Máte teď jedinečnou možnost získat know-how, jak PŘESNĚ to udělat... know-how, které u nás vygenerovalo už několik milionářů a lidí, které BAVÍ jejich práce a živí je jejich vášeň. Máte šanci potkat se s TISÍCOVKOU nejlepších info-podnikatelů u nás NAŽIVO a nasát jejich rady, tipy, popovídat si s nimi, potřást rukou, seznámit se a možná i navázat prospěšné partnerství.  

VENKU JE HLAD PO VAŠICH INFORMACÍCH

V České republice i na Slovensku jsme na začátku. Venku je hlad po informacích... lidé tápou nad svými vztahy... řeší své zdraví... potácí se v podnikání... neumí pracovat s penězi... nevědí, jak vyřešit problém X.
Čekají na “blesk z čistého nebe”, který je spasí. Často jsou velmi frustrovaní a když před ně předložíte řešení jejich problému na stříbrném podnose, utrhnout vám ruce!
Budete to VY, kdo jim takové řešení nabídne a prodá? Každý z nás má unikátní zkušenosti, které za svůj život nasbíral... a pokud najdete způsob, jak tyto vaše zkušenosti, dovednosti a know-how zabalit, vytvořit z nich produkt a prodávat je na internetu... pak se může ve vašem životě MNOHÉ změnit. Lidé hledají cestu... tu, kterou vy jste už prošli. Ukážete jim návod a prodáte jim řešení? Vyzývám vás k tomu, abyste své znalosti VYPUSTILI do světa... aby začaly sloužit druhým a přinesly vám zasloužené bohatství.  

DVA NABITÉ DNY, KTERÉ Z VÁS VYTÁHNOU VAŠE MILIONOVÉ IMPÉRIUM, I KDYBYSTE SE NA HLAVU STAVĚLI

DEN PRVNÍ

 • FYZICKY uvidíte vaši opravdovou HODNOTU ukrytou hluboko ve vás
 • aktivujete své SEBE-VĚDOMÍ a rozloučíte se s největším strašákem všech lidí: “NEJSEM DOST DOBRÝ”
 • stanete se uvnitř i venku expertem (ne, nemusíte být nejlepší na světě... stačí, že jste o kousek dál, že tisíce dalších lidí... kteří za vaši zkratku rádi zaplatí penězi)
 • stanete se na trhu značkou - pojmem, který poutá pozornost a přitahuje peníze... hodně peněz!
 • naučíte se vytvářet neodolatelné info-produkty a nabídky, které dokáže odmítnout jen blázen. Naučíte se lidem dát takovou hodnotu, že nebudou mít nad čím přemýšlet.
 • uvidíte KONKRÉTNÍ postup, s jakými info-produkty ve vaší expertní oblasti do roka vydělat jeden milion korun
 • a to vše tak, aby vás to hlavně BAVILO, ne jen pro peníze
 

DEN DRUHÝ

 • nastavíte si tzv. plážovou platformu - unikátní prodejní systém na internetu, který za vás prodává automaticky 24 hodin denně.
 • odkryju CELÉ zákulisí, neveřejné informace a nejlepší praktiky z mých posledních tří megakampaní (každá s průměrným výnosem 10 milionů korun)... a co jsem se na nich naučil (jen tato část vám nejspíš ušetří statisíce a to co byste jinak dělali roky, můžete s těmito informacemi zvládnout za pár měsíců)
 • dostanete přístup k nástrojům milionářů - zdroje, tipy, aplikace, služby, které podnikatelům šetří čas, peníze a zjednodušují život a vydělávají peníze za vás.
 

NAVÍC

 • Uvidíte na podiu 4 výjimečné hosty, kteří už nyní transformují životy tisíců lidí. Až odhalíme jména našich hostů, mnohým z vás se nadšením zježí chlupy
 • uslyšíte a uvidíte skutečné příběhy “obyčejných” lidí, kteří to dokázali... a podělí se o to s vámi OSOBNĚ
 • užijete si spoustu zábavy, akce a AHA-momentů... ačkoliv se budeme bavit o velmi seriózních věcech, celá akce bude jedna velká párty, abychom si víkend udělali co nejpříjemnější!
 • jedno překvapení, které zatím nemůžu prozradit... ale některým z vás z něj projede mráz po zádech... a to opakovaně 🙂 Nechte se překvapit
 
Termín: 11. až 12.5. 2013 (sobota a neděle) Místo: Brno, BVV (brněnské výstaviště) Kapacita: 1000 účastníků Cena: 9.750 Kč
 

NEMUSÍTE LÉTAT DO USA ZA 100.000 KČ JAKO JÁ. KONFERENCE SVĚTOVÉHO FORMÁTU PŘILETÍ ZA VÁMI!

Ano, skutečně nemusíte platit 4.000 DOLARŮ za víkendovou akci, shánět drahé letenky a častokrát ještě dražší ubytování. Tím to navíc nekončí, nýbrž začíná. Pokud byste získané know-how chtěli přivézt do Čech nebo na Slovensko, zřejmě by vás to stálo dalších několik stovek tisíc korun, než byste zjistili, jak dané informace a taktiky PŘIZPŮSOBIT zdejším trhům (které jsou DIAMETRÁLNĚ odlišné od těch v zámoří). Věřte mi, sám jsem si tím prošel... Vy nemusíte.
Poprvé v historii máte možnost zúčastnit se akce svétového kalibru na ČESKÉ půdě! Tímto vás srdečně zvu na PRVNÍ a zároveň NEJVĚTŠÍ setkání info-podnikatelů od vstupu info-podnikání do ČR.

A rozhodně vás to nebude stát stovky tisíc korun! Akce Milionové Impérium Živě stojí pouhých 9.750 Kč!

Uvědomuji si, že i tato cena není pro všechny nijak nízká... i přesto, že je dvacetinová oproti tomu, kdybyste know-how z akce chtěli získat jiným způsobem. Upřímně, tato akce totiž není pro každého. Je pro ty, kteří uvnitř slyší hlásek, který je možná nabádá k tomu, aby konečně udělali významný krok vpřed a postavili úspěšné podnikání. Chci mít na akci lidi, kteří se rozhodnout skočit do toho po hlavě a ne jen tak napůl. Pokud máte chuť stát se tou novou vlnou podnikatelů, kteří “ovládnou” ekonomiku budoucnosti tím, že začnou dnes... neváhejte ani vteřinu. 90% vstupenek je už rozebraných členy mých velkých programů a z tisícovky zbývá vlastně už jen posledních pár míst v sále.
A abych vám vaše rozhodnutí maximálně usnadnil a podpořil ten tichý hlas ve vás, jdu s kůži na trh a přicházím s touto nevídanou ZÁRUKOU SPOKOJENOSTI: Pokud nebudete mít hned po prvním dni pocit, že se vám cena vstupenky vrátila desetinásobně a nebudete nadšení z toho, s jakými lidmi trávíte víkend a co vše jste se naučili, osobně vám vrátím peníze a uhradím NÁKLADY NA CESTU!
zaruka Chci, aby z akce odcházeli JEN nadšení lidé, jejichž život se významně změnil k lepšímu. Pokud byste se necítili jako jeden z nich, neodvedl jsem dobrou práci a nechci vaše peníze. Jednoduché  

ŽIVOTNÍ PŘÍLEŽITOST, KTERÁ SE LETOS NEBUDE OPAKOVAT!

Pokud cítíte, že tahle akce je přesně pro vás, kupte si vstupenku a nechte atmosféru akce, aby vás strhla k úspěchu! Nemáte co ztratit. Pokud si z akce neodnesete know-how, které desetinásobně převýši cenu vaší vstupenky, vrátím vám peníze. Přijeďte si zažít atmosféru živé akce, která může změnit váš život, stejně jako se to stalo mě.  

koupit-vstupenku

  Pokud máte nějaké dotazy ke vstupenkám, kontaktujte prosím podporu na zive@milionoveimperium.cz    

PS: PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ MÁM JEŠTĚ LAHŮDKU

Zvu Vás tímto, abyste se zúčastnili Milionového Impéria Živě jako VIP host.

Proč?

Dobře vím, že v info-podnikání uspějí jen ti nejlepší. Ti, kteří se pustí do akce naplno a s nadšením. Statistika říká, že je to jen 10% z Vás a já nevím, jestli jste to právě Vy. Ale pokud ano, moc rád bych se s Vámi setkal.

Moje vize je vytvořit komunitu VIP info-podnikatelů, kteří se mohou vzájemně podporovat v partnerských programech, předávat si zkušenosti a kultivovat půdu info-podnikání v českých a slovenských podmínkách. Skupinu těch nejlepších u nás.

Základní kameny této VIP skupiny jsem již položil společně s TOP10 partnery Milionového Impéria a EmailAcademy. Zjistil jsem totiž, že affiliate partneři dělají tu nejpodstatnější práci v každé kampani. Naše společná setkání v Kempinski jsou vždy velkým přínosem pro mě i každého člena VIP skupiny a společně se nám tak daří uspět v našich info-podnikatelských plánech v mnohem větší síle.

 

Zvu Vás tedy mezi VIP info-podikatele v rámci Milionového Impéria živě.

Setkáme se společně na večeři, kde si můžete popovídat jak se mnou, tak s dalšími VIP info-podnikateli, navázat nová partnerství a posunout tak svůj byznys o veliký skok dále. Zvu Vás do skupiny, kde se dostane jen 5% z účastníků akce - VIP účastníci.

 

Kromě toho mám pro Vás jako VIP hosty několik dárků:

 • Přednostní vstup na akci a VIP řady po celé dva dny. Kromě skvělého výhledu se tak můžete po celé dva dny seznamovat s dalšími TOP info-podnikateli a navázat tak nová partnerství. Všichni VIP hosté se vzájemně poznají díky VIP jmenovkám.
 • Raut v sobotu večer pro VIP hosty a experty z týmu Firmy 2.0. Můžeme si vyměňovat zkušenosti, navazovat nová partnerství pro vlastní programy, seznámit se, součástí večera bude i řízený networking.
 • Podepsaná knížka Milionový Email. Možná už tuto knížku máte, ale rád bych Vám do ni přidal své osobní věnování.
 • Společné foto. Abychom na VIP akci nezapomněli, budu mít zajištěného profesionálního fotografa a můžeme se spolu vyfotit.
 • Launch Box Milionové Impérium. Připravuji pro Vás set, ve kterém Vám ukážu krok za krokem vše z kampaně Milionové Impérium - videa vč. přepisů, všechny emaily na mou databázi kontaktů, všechny emaily na affiliate partnery, vzorové emaily pro affiliate partnery a další informace, které Vám představí celou kampaň krok za krokem. Myslím si, že jsou to neocenitelné vhledy, které můžete využít a zkopírovat pro vlastní online kampaně.
 • DVD záznám Milionového Impéria Živě v hodnotě 3990 Kč získáte jako VIP host zdarma. Bude to nezapomenutelná akce plná podnětů, možná si nestihnete vše zaznamenat a z vlastní zkušenosti vím, že stojí za to si důležité informace opakovat. Vy tak budete mít přístup k této akci až do konce života díky DVD záznamu.
 • EmailAcademy Premium v číslech. Manuál v hodnotě 3990 Kč, ve kterém odhalíme průběh celé kampaně v číslech, výsledky testů, které jsme prováděli pro jednotlivé marketingové kanály a další. Do testování jsme v EAP investovali desítky tisíc. Vy už nemusíte, jako VIP host získáte tyto údaje zdarma.

Cena VIP vstupu je 9990 Kč. Proč? Protože chci, aby se do VIP skupiny dostali jen ti, kdo to myslí opravdu vážně, strategičtí info-podnikatelé. Chci, aby VIP skupina všem přinesla užitek, skvělá a hodnotná nová partnerství a TOP know-how.

 

Počet míst pro VIP skupinu je omezen na 28 hostů.

Pokud tedy tato nabídka s Vámi rezonuje a cítíte, že se chcete seznámit se mnou, s experty mého týmu a dalšími 27 podobně naladěnými info-pondikateli, kteří to myslí vážně, staňte se VIP hostem ihned.

Mám jen 28 VIP vstupenek a je pravděpodobné, že za pár dní budou vyprodány. Jednoduše klikněte na tlačítko níže a na následující stránce vyplňte registraci jako VIP host. Zajistíte si tak ihned své místo na úžasném a unikátním setkání VIP info-podnikatelů, kteří jsou úspěšní, podobně naladění a připravení na vzájemné sdílení know-how a partnerskou spolupráci.